ВІРЯНИ УПЦ МІЗОЧА ВІДВІДАЛИ САМОТНІХ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Віряни УПЦ Різдво-Богодичної парафії селища Мізоч відвідали мешканців будинку для престарілих у селі Будераж. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Як розповів настоятель Різдва -Богородичної парафії селища Мізоч Здолбунівського благочиння протоієрей Олексанжр Карпюк, під час різдвяних свят у храмі було зібрано 5000 грн для допомоги самотнім людям похилого віку. Традицію жертвувати гроші на допомогу нужденним на парафії започаткували давно.

На зібрані пожертви для одиноких стареньких було придбано й передано памперси, ананаси, мандарини й банани. Також мешканців й працівників закладу віряни УПЦ привітали різдвяними колядками.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556