У ВЕЛИКІЙ КЛЕЦЬКІЙ В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВЕЛИ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА ЄВГЕНА ГОРЕТОГО

У Великій Клецькій провели в останню путь захисника України. Молодий боєць Євген ГОРЕТИЙ загинув, захищаючи рідну землю. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

19 березня 2023 року у Дмитрівському храмі Великої Клецьки Корецького благочиння здійснили чин поховання воїна Євгена Горети. Заупокійне богослужіння звершили настоятель храму протоієрей Аркадій СИЛЬМАН та настоятель Яківського храму с.Харалуга протоієрей Іоанн ФЕДОРЧУК.

Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі, представники влади та жителі громади. Зустріли воїна живим коридором напередодні.

Євген ГОРЕТИЙ народився 9 вересня 1994 року у м. Лисичанськ. З початком повномасштабної війни, коли місто опинилось під загрозою окупації, переселився з мамою та братом у Велику Клецьку. Згодом братів призвали на службу у військо. ГОРЕТИЙ Євген Володимирович 14 березня в результаті ворожої атаки в районі населеного пункту Богданівка Донецької області.

Поховали воїна на місцевому кладовищі.

Щирі співчуття рідним і близьким…Вічна пам’ять та Царство Небесне…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.