АРХІЄПИСКОП ПИМЕН ЗВЕРНУВСЯ ДО ВЛАДИ ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ РІВНЕНЩИНИ

Керуючий Рівненською єпархією УПЦ надіслав офіційні листи до очільників області, до правоохоронних органів, до Служби безпеки України Рівненщини з проханням подбати про безпеку громадян України, вірян УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ та публікує текст листів.

У зв‘ язку з подіями, які сталися у Хмельницькій області,  Рівненська єпархія Української Православної Церкви звертається до вас з проханням подбати про громадську безпеку і забезпечити порядок у культових спорудах нашої єпархії . 

Доводимо до вашого відома, що ми вважаємо події, які розгорнулися у соборі Хмельницького ганебними. Розуміємо, що це були провокативні дії з боку військовослужбовця, але вчиняти насильство над ним було неприпустимою дією. В таких випадках потрібно викликати правоохоронців  та реагувати тільки у правовому полі. 

Ми хочемо попросити вас подбати про безпеку громадян України, вірян УПЦ,  тому що подібні провокації можуть призвести до непотрібних для української держави сутичок. 

Ми завжди залишаємось вірним українським народом своєї держави Україна, з великою любов‘ю та повагою ставимось до ЗСУ України, сьогодні і наші парафіяни захищають український суверенітет зі зброєю в руках на передовій та підтверджують нашу вірність подвигом смерті за ближнього.

Розуміючи, усі небезпеки  та загрози, готові до плідної співпраці із забезпечення миру та злагоди в українському суспільстві, задля досягнення перемоги над агресором.

Архієпископ Рівненський та Острозький Пимен,

керуючий Рівненською єпархією УПЦ

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.