У ЯСЕНИНИЧАХ ПРОЩАЛИСЬ ІЗ ЗАГИБЛИМ ОЛЕГОМ МАГРЕЛОМ

8 квітня 2023 року у Різдва -Богородичній церкві села Ясениничі Рівненського благочиння архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив літію за загиблим воїном ССО «Азов» Олегом Магрелом, батьком ієродиякона Григорія, насельника Межирицького чоловічого монастиря. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Попрощатись з воїном, котрий загинув 3 квітня у Бахмуті Донецької області прийшло багато людей, родичів, друзів, знайомих. Провести побратима в останню дорогу приїхали бойові товариші.

Владика Пимен висловив слова підтримки родині загиблого, просив усіх присутніх молитися за убієнного воїна Олега, щоб Господь прийняв його душу у Царстві Небесному.

“Якщо ми всі разом об‘єднаємо наші зусилля у молитві, у боротьбі за свою Батьківщину ми закінчимо цю війну. Але ніколи не забудемо людей, які віддали своє життя за те, щоб наші нащадки жили у мирній процвітаючій країні“, – зауважив архієрей.

Воїни “Азову”, які привезли тіло загиблого побратима на Рівненщину, розповіли, що Олег був надзвичайно сміливим бійцем, душевною людиною.

“Прошу вас всіх, моліться за нього! Олег герой, поліг за Україну. Але прошу молитв і за нас, вони нам дуже потрібні, ми повертаємось воювати, виганяти ворога з нашої землі”, – сказав воїн з позивним Небесний.

Після літії труну із загиблим провели у місто Сарни, де було звершено чин похорону у церкві на честь Віри, Надії, Любові.

Магрело Олег Петрович 1975 року народження, народився у місті Сарни. Воювати пішов добровольцем у квітні 2022 року.

Царство Небесне Герою…Щирі співчуття родині…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.