У СИМОНОВІ ПОХОВАЛИ ВОЇНА АНДРІЯ СОНДАКА

Гощанська громада прощалася з Андрієм Сондаком, воїном ЗСУ, який віддав своє життя за Україну. Чин похорону звершили священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Ріненської єпархії УПЦ.

12 квітня 2023 року у Дмитрієвській церкві села Симонів Гощанського благочиння священники УПЦ відспівали загиблого воїна Андрія Сондака. Чин похорону очолив протоієрей Богдан Жаровський, настотель храму.

Старший солдат Андрій загинув 7 квітня під час обстрілу з протитанкового керованого реактивного снаряду (ПТУРса) поблизу села Берестове Бахмутського району Донецької області.

Серце Героя зупинилось на 33 році життя. До свого 34-річчя він не дожив усього два місяці.

Андрій Михайлович Сондак народився 28 червня 1989 року в селі Симонів. Після закінчення школи вступив до Острозького вищого професійного училища, де здобув професію «Кухар, кондитер».

Працював в Гощанському управлінні з експлуатації газового господарства ПАТ «Рівнегаз», на підприємстві «Гощанські ковбаси».

9 серпня 2022 року був призваний на військову службу третім відділом Рівненського РТЦК СП. Наприкінці березня 2023 року потрапив на Донеччину.

У Героя залишилися мама Алла, батько Михайло, брат Ігор, дружина Олена та донька Дарина.

Вічна пам’ять Герою…Співчуття родині…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.