У ГІЛЬЧІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВОЇНА БОГДАНА ШВАЮ

Чин похорону захисника України Богдана Шваї здійснили священнки УПЦ у Миколаївській церкві села Гільча. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

20 квітня 2023 року у селі Гільча Здолбунівського району прощались із 25 – річним воїном Богданом Юрійовичем Шваєю. Чин похорону очолив настоятель Миколаївської церкви архімандрит Герман Кулакевич у співслужінні священників із сусідніх парафій. Провести двоюрідного брата в останню дорогу приїхав клірик Кіровоградської єпархії протоієрей Сергій Швая.

Віддати шану Захиснику прийшло багато односельців, однокласників, друзів, родичів. Поховали воїна на місцевому кладовищі.

Богдан Швая 1995 року народження. Закінчив Гільчанську школу, працював будевільником в різних містах України. У серпні 2022 року Богдана призвали в ЗСУ.  Ніс службу у 35 окремій бригаді. Захищав Авдіївку.

18 квітня воїн мав одружитися, зробив пропозицію дівчині.

Загинув Богдан Швая 12 квітня 2023 року у селищі Новобахмутівка під час виконання бойового завдання.

У загиблого залишилися мама, дві сестри та племінник, наречена, яка його чекала.

Вічна пам‘ять Захиснику…Співчуття рідним…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.