НА ДУБЕНЩИНІ ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ ЗАХИСНИКА ІГОРА КОЗІЦЬКОГО

27 квітня 2023 року у селі Гоноратка Дубенського району провели в останню дорогу загиблого воїна Козіцького Ігора Дмитровича. Чин похорону здійснили священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Заупокійне богослужіння загиблого захисника відбулося у Різдва – Богородичний церкві села Гоноратка. Очолив чин похорону протоієрей В’ячеслав Демчук, благочинний Радивилівської округи у співслужінні священників сусідніх парафій. Згодом отець В’ячеслав звернувся до родини загиблого з словом підтримки і співчуття, поділяючи непоправний біль втрати.

Ігору Козіцькому було 42 роки. Загинув воїн, захищаючи Батьківщину, біля міста Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області. Без сина, чоловіка та батька залишилась мама, дружина та двоє дітей.

Щирі співчуття родині та Вічна пам‘ять Герою…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.