СВЯЩЕННИКИ ТА МИРЯНИ РІВНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ ЗДАЛИ КРОВ ДЛЯ ВОЇНІВ

Двадцять православних християн стали донорами крові для українських захисників. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

5 травня 2023 року священники та миряни Рівненської єпархії УПЦ в обласному Центрі служби крові здали кров для українських воїнів. Всього прийшло двадцять донорів.

” Наша єпархія намагається бути корисною не лише в соціальному служінні, коли ми готуємо, збираємо та доправляємо харчові продукти мирним жителям і військовослужбовцям, а й тоді, коли потрібно врятувати чиєсь життя, у цьому випадку, життя українського воїна. Донорська кров – допоможе нашим сміливим захисникам швидше одужати, стати у стрій, досягти перемоги”, – зазначає керівник соціального відділу при єпархії протоієрей Петро Перетятко.

Відома на Рівненщині волонтерка Олена Ярощук, котра прийшла здавати кров разом з мирянами та священниками Рівненської єпархії УПЦ на своїй особистій сторінці Фейсбук зауважила:

“Не запитуйте, коли буде Перемога, не очікуйте, звідкіля буде контрнаступ. Кожен з нас може для цього докласти сили. Створюємо банк крові для наших військових. Наша кров буде воювати!”

Нагадаємо, що миряни та священники Рівненської єпархії УПЦ є активними донорами крові з 2015 року. За цей період сотні православних людей стали донорами крові для онкохворих дітей та для людей з різними тяжкими захворюваннями.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.