У ГОРБАКОВІ ПРИХИЛЬНИУИ ПЦУ ЗРІЗАЛИ ЗАМКИ НА ТРОЇЦЬКІЙ ЦЕРКВІ, ЯКА НАЛЕЖИТЬ ВІРЯНАМ УПЦ

Церковними рейдерами у Горбакові виявились “священник” ПЦУ із сусіднього села та місцевий житель, котрий впродовж тридцяти років храм не відвідував. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

16 травня 2023 року близько 10 години ранку місцеві жителі села Горбаків Бабинської ТГ помітили біля Троїцької церкви, яка вже кілька тижнів стоїть опечатана, двох чоловіків з технічними інструментами. Чоловіки кинули переноску від сусідньої до церкви хати та різали замки на храмі. Місцеві жителі викликали правоохоронців.

У церковних рейдерах місцеві активісти впізнали “священника” ПЦУ села Бугрин Віктора Стасюка та місцевого жителя Віктор Павельчука. Як розповідають очевидці, до приїзду поліції, обидва зломщики встигли зрізати одні замки, замінити на свої і покинути територію церкви.

“Я був в обласному центрі, коли мені прихожани подзвонили, – розповідає настоятель Троїцької церкви протоієрей Михаїл Петров. – Здивували мене прізвища тих, хто болгаркою різав замки, один наче має вчити людей дотримання елементарних правил християнського поводження, а інший, котрий з болгаркою прийшов до церкви, тридцять років, відколи я настоятель, у ній не був”.

Правоохоронці взяли покази у вірян УПЦ, які стали очевидцями дій рейдерів, склали протокол, але не дали відповідь чи будуть відкривати кримінальне провадження. Також поліція пообіцяла запечатати церкву і жодну з релігійних громад не пустити на богослужіння до рішення суду.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.