ГОЩАНСЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЬ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ВІКТОРОМ БОНДАРЕМ

У Малятині Гощанської громади провели в останню дорогу військовослужбовця Віктора Степановича Бондара, який віддав життя за Україну. Чин поховання звершили священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

22 червня 2023 року у Троїцькій церкві села Малятин священники Гощанського благочиння соборно здійнили чин відспівування воїна Віктора Бондара, котрий загинув у бою з окупантами поблизу населеного пункту Берестове Донецької області. Захиснику було 47 році років.

Віктор Бондар народився 23 жовтня 1975 року в селі Малятин. Коли закінчив середню школу, то пішов навчатися у Корецьку автошколу «ДОСААФ», де здобув професію водія. Потім – служба в армії. Після закінчення певний час працював у місцевому колгоспі будівельником та в лісництві.

З 2014 по 2015 роки Віктор Бондар був учасником АТО. Маючи військовий досвід, 26 грудня 2022 року чоловік був мобілізований до лав Збройних Сил України, служив у 8-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні. Разом із побратимами брав участь у багатьох переможних боях.

Віддати шану захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та земляки. 

Вічна слава та світла пам’ять Герою!

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Допомога на будівництво храму

5363 5420 9031 8362

(Карта Приватбанку)