
У середу п’ятої седмиці Великого посту митрополит Рівненський та Острозький Пимен очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у Георгіївському храмі міста Дубно. У цей день відбулася сповідь духовенства Дубенського благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
Священнослужителі мали можливість приступити до Таїнства покаяння, що є важливою складовою підготовки до світлого свята Воскресіння Христового.
Митрополит Пимен у своєму слові наголосив на значенні Великого посту як часу духовного оновлення, закликав до щирої молитви, покаяння та зміцнення віри. Він також підкреслив важливість єдності духовенства у служінні Церкві та людям.




















