
11 січня 2026 року, у неділю після Різдва Христового, у Покровському Гощанському жіночому монастирі відбулася олімпіада «Знавці Біблії» серед учнів недільних шкіл Гощанського благочиння. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
Захід розпочався спільною молитвою, після якої благочинний Гощанського округа протоієрей Михаїл Петров привітав всіх зі святом Різдва Христового та побажав дітям успіхів.
Учасники, отримавши письмові завдання, згідно вікової групи, приступили до виконання.
Коли священники перевіряли роботи, ігуменя Даниїла з сестрами пригостили учасників чаєм та солодощами.
Перше місце серед молодшої групи зайняла Балабат Єлизавета, недільна школа при Іоанно- Богословському храмі с. Бабин.
Перше місце серед старшої групи розділили Білоус Ілля та Гилитюк Мирослава, недільна школа при Різдва – Богородичному храмі с. Садове.
Після завершення олімпіади учасники отримали подарунки та зробили спільне пам’ятне фото.























