
У зв’язку з сильними морозами та перебоями з електропостачанням у храмах Рівненська єпархія Української Православної Церкви міста Рівне організовано пункти обігріву для всіх, хто потребує тепла та підтримки.
Як наголосив митрополит Пимен, у складні для країни часи Церква покликана бути поруч із людьми, допомагати конкретними справами та відкривати двері храмів для кожного.
За благословенням архіпастиря настоятелі та священнослужителі рівненських храмів підготували пункти обігріву, де можна зігрітися, випити гарячого чаю, пригоститися печивом, а за потреби — зарядити мобільні телефони та інші пристрої від генераторів.
Адреси храмів у Рівному, де діють пункти обігріву:
• Свято-Успенська церква — вул. Шевченка, 113
• Борисо-Глібська церква — вул. Буковинська, 1
• Церква Всіх Волинських Святих — вул. Коновальця, 30
• Пантелеімоновська церква — вул. Корольова, 7
• Петро-Павлівська церква — вул. Залізнична, 8, мкрн Басів Кут
• Храм преподобного Амфілохія Почаївського — територія обласної лікарні
• Кафедральний Воскресенський собор — м. Рівне
Пункти обігріву відкриті для всіх охочих. Священнослужителі закликають жителів міста не залишатися на холоді та, за потреби, приходити до храмів, де завжди готові допомогти теплом, словом підтримки та молитвою.














