
У Борисо-Глібській парафії Рівного в останню дорогу провели воїна Ігоря Гурбернюка. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
Похон військового Губернюка Ігоря Івановича очолив настоятель Борисо-Глібської парафії м. Рівне прот. Павло Ляшик у співслужінні кліриків храму.
Ігор Губернюк народився у Рівному, закінчив місцевий ліцей №18. Пройшов строкову службу, пізніше працював у Рівнеоблводоканалі. У 2011 році Ігор Губернюк займався встановленням веж мобільного зв’язку.
Ігор Губернюк воював на Донеччині, Херсонщині та Харківщині.
На початку серпня зв’язок із 35-річним військовим зник на два тижні. Він зателефонував матері 17 серпня, коли перебував у госпіталі через поранення. 19 серпня солдат помер у лікарні.
Поховали Ігоря Губернюка на кладовищі Нове у Рівному.
Вічна пам’ять та шана Герою….
























