У ЗДОЛБУНОВІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ЗЕМНУ ДОРОГУ ВОЇНА ПАВЛА СЕМЕНІВА

У храмі Великомучениці Катерини м. Здолбунів звершено чин похорону над полеглим воїном Павлом Валерійовичем Семенівим. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

15 травня 2025 року в храмі Святої Великомучениці Катерини міста Здолбунів було звершено чин похорону українського захисника Павла Валерійовича Семеніва.

Богослужіння очолив благочинний Здолбунівського округу протоієрей Василь Начев у співслужінні настоятеля храму та духовенства сусідніх парафій.

Павло Семенів народився в селі Гайки-Ситенські Дубенського району. Після переїзду родини до Здолбунова навчався у міській школі №5. Після закінчення школи вступив до Київського військового інституту телекомунікацій. Під час навчання долучився до Революції Гідності, а згодом активно займався волонтерською діяльністю.

У травні 2024 року Павло був призваний до лав Збройних сил України. Служив у складі 77-ї окремої аеромобільної бригади, де виконував бойові завдання. 22 вересня 2024 року, під час штурмових дій ворожої піхоти, героїчно загинув на Донеччині. Йому було 32 роки.

Поховання відбулося на міському кладовищі м. Здолбунів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого героя.

Вічна пам’ять воїну Павлу!

Нехай Господь упокоїть його душу в оселях праведних!

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Допомога на будівництво храму

5363 5420 9031 8362

(Карта Приватбанку)