
27 березня 2024 року у Георгіївському подвор‘ї Рівного відбулася сповідь духовенства усіх Рівненських благочинь. Божественну літургію очолив архієпископ Рівненський та Острозький Пимен. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
Під час літургії молилися за припинення війни, за досягнення миру в Україні, за воїнів, за полонених, хворих, немічних, за усю повноту Української Православної Церкви, за православних християн.



















