
Вітаємо Вас, Ваше Високопреосвященство, дорогий владико ПИМЕНЕ з восьмою річницею Вашої архієрейської хіротонії!
Є дні, які не просто нагадують про певну дату, а відкривають перед серцем глибину Божого покликання. Восьма річниця Вашої архієрейської хіротонії — саме такий день. Це не лише спомин про подію, але свідчення живого шляху, на якому Ви щоденно відповідаєте Богові своїм служінням, турботою про людей і тихою, але сильною вірою.
Бути архіпастирем — це не тільки честь, а передусім велика відповідальність, жертовність. І впродовж цих років Ви стали для багатьох не просто владикою, а батьком, наставником і тим, хто вміє почути, підтримати й укріпити тоді, коли це найбільше потрібно.
У цей урочистий день молитовно бажаємо Вам міцного здоров’я, духовної радості, невичерпних сил і благодатної допомоги Божої у Вашому високому служінні. Нехай Господь і надалі укріплює Вас у всіх добрих справах, даруючи мир і благословення.
Нехай слова Святого Євангелія завжди надихають і укріплюють Вас у служінні:
«Так нехай світить світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого, що на небесах» (Мф. 5:16).
Нехай Всемилостивий Господь зберігає Вас на многії і благії літа, даруючи Свою благодать і щедрі дари Святого Духа для звершення Вашого архіпастирського служіння!
З повагою та молитвами духовенство, чернецтво та вірні Рівненської єпархії УПЦ.








