У ДИВНІ В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВЕЛИ ЗАХИСНИКА ВІКТОРА ДОВМАТА

Героїчне визволення українських земель, на жаль, дається нам дорогою ціною – ціною життів наших захисників, яких ми з сумом і сльозами проводжаємо в останню путь. У селі Дивень Великомежиріцької громади 3 грудня попрощалися із ще одним захисником – Віктором Петровичем ДОВМАТОМ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

У Іоанно-Богословському храмі відбулося відспівування загиблого воїна. Священнослужителі ІІ-го Корецього благочиння на чолі з настоятелем протоієреєм Сергієм СОВПЕНЦЕМ соборно молилися за упокій його душі.

3 грудня воїн повернувся додому навіки. Багато людей прийшли, щоб зустріти та віддати останню шану захиснику, який віддав своє життя в боротьбі за Україну.

«Сьогодні знову у нашому селі скорбота. Але найбільше це горе для родини, адже діти залишилися без батька, жінка – без чоловіка, а мати – без сина. Воїн Віктор виконував не тільки обов’язок військового, захищаючи нас всіх від війни, щоб у наших оселях було спокійно. Він виконав слова Євангельські, у яких сказано, що найбільший подвиг у тому, хто душу свою положить за ближнього свого. Вічна пам’ять та Царство Небесне нашому герою і захиснику воїну Віктору», – зазначив отець Сергій.

Віктор Петрович до лав Збройних Сил України вступив 23 вересня. Півтора місяці тому зник безвісти на Херсонщині. Востаннє на зв’язок з рідними вийшов 14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисників України. 10 листопада чоловікові мало б виповнитися 43 роки.

Поховали воїна на сільському кладовищі, де вже спочиває ще один Герой – Олександр ЛІСКЕВИЧ.

Вічна пам’ять новопреставленому воїну Віктору!

Висловлюємо співчуття родині героя та просимо всіх молитись за упокій його душі.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.