ДІТИ НЕДІЛЬНИХ ШКІЛ КОРЕЧЧИНИ ВИГОТОВЛЯЛИ СВІЧКИ ДЛЯ ВОЇНІВ ТА ДЛЯ ДЕКОРУ

Маленьки вихованці при церкві села Сторожів виготовили окопні свічки, а дітки Гвіздова та Жатківки навчилися декорувати свічі на майстер – класі недільної школи . Про це повідомляє Рівненська єпархія УПЦ.

У Михайлівському храмі села Сторожів Корецького благочиння відбулося чергове заняття недільної школи на якому вихованці спочатку вивчали Біблію, а потім виготовляли окопні свічки для захисників та захисниць України.

За кілька годин наполегливої праці діти на чолі з настоятелем отцем Романом НАУМЧУКОМ виготовили 27 окопних свічок.

«Окопна свічка допоможе нашим воїнам освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу. Вона може врятувати життя людей у підвалах, які залишилися без електро- та газопостачання. Такі свічки важко загасити вітру, вони не бояться вологи», – розповідає отець Роман.

Незабаром виготовлені дітками окопні свічки відправлять нашим захисникам.

Серію святкових майстер-класів із виготовлення та декору різдвяних свічок під назвою “Світло Різдва” провела православна волонтерка Орина Витовщик разом зі своїм чоловіком для діток недільних шкіл при Іллінській церкві Гвіздова та Вознесенській церкві Жатківки.

“Приємно бачити, як діти, після Богослужіння поспішають на заняття з вивчення Святого Євангелія, з нетерпінням чекають недільних зустрічей. Тішаться вихованці також можливість створювати атмосферу свята для своїх домівок. Кожен учасник сьогодні створив свічку з вощини, задекорував та поніс додому, до рідних запалювати сімейне Світло Різдва”, -коментує Орина Витовщик.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.