ОСВЯЧЕНО ДВА ХРАМИ У ІВЕРСЬКОМУ МОНАСТИРІ СЕЛА ГОЛУБИ

20 грудня архієпископ Рівненський та Острозький Пимен освятив два храми у недавно заснованому Іверському жіночому монастирі. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Іверський жіночий монастир знаходиться у невеликому селі Голуби на Дубенщині. Послух там несуть всього 6 монахинь. Настоятелькою є ігеменя Анімаїса.

Архієрей освятив у монастирі два храми: головний – на честь Іверської ікони Божої Матері, домовий- на честь святителя Луки Войно- Ясенецького.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул. Лермонтова, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556