ЗОРЯНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА У ВІЧНІСТЬ ВОЇНА ДМИТРА АНТОНЕНКА

У Михайлівській церкві села Зоря Рівненського благочиння відспівали загиблого воїна, прихожанина храму Дмитра Антоненка. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

22 грудня 2022 року священники УПЦ у Михайлівській церкві здійснили чин похорону військовослужбовця Дмитра Антоненка, який загинув внаслідок запеклих боїв із російським окупантом.

Настоятель храму протоірей Валерій Капітанюк, благочинний Рівненського благочиння розповів, що Дмитро був прихожанином храму, відівідував недільну школу, старанно вивчав Слово Боже, намагався так і жити, згідно Євангельського вчення. Був хорошим світлим юнаком, яким залишиться у пам‘ять кожного, хто його знав.

Дмитра Антоненка призвали на строкову службу у 2021 році, після закінчення якої він підписав контракт для подальшої служби у лавах Збройних сил України. Служив у військовій частині А0222 при окремій Президентській бригаді імені Гетьмана Богдана Хмельницького. Був нагороджений медалями Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Воїну було лише 20 років.

Щирі співчуття родині…Вічна пам‘ять Герою…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.