У ГОРБАКОВІ ПРИХИЛЬНИКИ ПЦУ ХОЧУТЬ ЗАХОПИТИ ЦЕРКВУ

У Горбакові Троїцьку церкву, яку неправомірно опечатали представники органів місцевого самоврядування, хочуть захопити прихильники ПЦУ. Свої дії рейдери проанонсували у соціальних мережах. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ

У соціальній мережі Фейсбук житель села Горбаків Бабинської ТГ Олександр Зінчук розмістив оголошення, в якому анонсує вхід у Троїцьку церкву і проведення першої молитви. Щоправда, ні ключів від храму, ні дозволу туди увійти пан Зінчук, який є членом релігійної громади ПЦУ, немає, адже церква належить релігійній громаді УПЦ багато років.

” Два тижні тому Троїцьку церкву у Горбакові опечатав голова ТГ, хоча повноважень здійснювати такі дії у нього немає, – коментує голова юридичного відділу Рівненської єпархії протоієрей Василь Начев. Церкву довелося опечатати після того, як прихильники ПЦУ захотіли заволодіти нею. Дві релігійні громади сіли за стіл перемовини та домовились, що у храм жодна із громад не входитиме до рішень суду”.

З оприлюденного оголошення стає зрозуміло, що активісти ПЦУ, утім, як завжди, вирішили не дотримуватись укладених домовленостей та прийти в неділю ,14 травня, зірвати печатки і зрізати замки.

Варто також зауважити, що релігійна громада ПЦУ на території Горбакова існує давно і має церкву в якій здійснює богослужіння. Окрім того, релігійній громаді ПЦУ сільська рада виділила землю під будівництво храму.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.