У КАЛИНІВЦІ ПОХОВАЛИ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ПОЛІЩУКА

Корецька громада попрощалися із загиблим воїном Олександром Анатолійовичем ПОЛІЩУКОМ, який боронив нашу Батьківщину від російських загарбників. Чин похорону звершили священники УПЦ. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

22 травня 2023 року у Серафимській церкві села Калинівка Корецького благочиння відбувся похорон загиблого воїна Олександра Полщука. Заупокійне Богослужіння очолив благочинний І-го Корецького благочинння УПЦ протоієрей Андрій ДЯЧЕК у співлужінні духовенства.

Архімандрит ВАЛЕНТИН у словах проповіді наголосив, що хрест воїна – найважчий життєвий хрест. Загиблий Олександр свій християнський, громадянський, військовий обов’язок виконав сповна. Він загинув за нас, тому наш обов’язок – молитися за всіх воїнів, які нас захищали і захищають.

Віддати останню шану загиблому захиснику прийшли жителі села, представники влади, військовослужбовці та мешканці громади. Живими квітами встелили дорогу воїну.

Народився Олександр 16 квітня 1997 року в Калинівці. Був найстаршою дитиною в сім’ї. Закінчив Калинівську початкову школу, потім навчався у Новокорецькій ЗОШ. Пізніше здобував освіту у ВПУ №24 м.Корця та опанував професію машиніста-тракториста. У 2018 році проходив строкову службу. У кінці 2022 року був призваний до лав Збройних Сил України. Понад рік він мужньо боронив свою рідну землю, за власним бажанням не брав відпустки.

Його життя обірвалося 17 травня поблизу Новоданилівки Пологівського району Запорізької області під час танкового обстрілу позицій оборонців. Юний хлопчина не встиг створити сім’ю, продовжити свій рід чи побудувати успішну кар’єру, але встиг дати відсіч російському ворогу.

Односельці запам’ятають його як відкриту, щиру, з великим серцем та доброю вдачею людину.

Місцем останнього спочинку Героя став його рідний край – Олександра поховали на кладовищі у с. Калинівка.

Вічний спокій душі та вічна слава Герою України, доземний уклін батькам та родині.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.