У ШПАНОВІ ПРОВЕЛИ У ВІЧНІСТЬ СВЯТОСЛАВА ПАЛАМАРЧУКА

Шпанівська громада віддала останню шану Герою-Захиснику  Святославу Паламарчуку, який загинув під час виконання бойового завдання. Воїн був прихожанином Варварівського храму, докладав зусилля для доброустрою церкви. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

22 травня 2023 року у Варварівській церкві села Шпанів Рівненського благочиння відспівали загиблого воїна, прихожанина церкви Святослава Паламарчука. Чин похорону очолив благочинний Рівненського благочиння архімандрит Василь Ващик у співслужінні священників із сусідніх парафій.

Святослава проводила усім селом, друзі, родичі, знайомі, усі, хто пам‘ятає світлого та щирого двадцятидев‘ятирічного воїна.

Святослав був випускником Шпанівського ліцею. Розумний та допитливий, таким згадують його односельці.

Прихожани та настоятель Варварівської церкви протоієрей Василь Романюк розповідає, що Святослав виріс при храмі, ходив до недільної школи, допомагав робити ремонт церкви і облаштовувати доброустрій території.

“Коли дізнався про загибель Святослава, відразу пішов до його родини підтримати, адже рідним дуже важко було сприйняти цю звістку, – розповів отець Василь. – Ми молились за упокій душі Святослава з дня його смерті, будемо молитися і далі, хай Господь прийме душу воїна у Небесних обителях”.

На війні Святослав Паламарчук був снайпером першої категорії розвідувального взводу розвідувальної роти окремого батальйону спеціального призначення.

Щирі співчуття родині та Вічна пам‘ять і шана Герою…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.