МИТРОПОЛИТ ПИМЕН ОЧОЛИВ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ МЕЖИРІЦЬКОМУ МОНАСТИРІ

12 жовтня 2025 року, у неділю вісімнадцяту після П’ятидесятниці, у Свято-Троїцькому Межиріцькому чоловічому монастирі митрополит Рівненський і Острозький Пимен очолив Божественну літургію.Під час богослужіння владика звершив дияконську хіротонію над іноком Іоною (Зеленюком). Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

За Літургією були піднесені щирі молитви за мир на українській землі, за захист від ворога, за те, щоб Господь зглянувся на наш народ, утішив тих, хто у відчаї та втратив домівки, і благословив усіх, хто допомагає нужденним.

Також підносилися заупокійні прохання за всіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни, та за всіх спочилих православних християн.

Разом із архіпастирем за богослужінням молилися намісник монастиря архімандрит Феодор (Мельничук) із братією обителі, численні віряни та гості, які цього дня прибули до обителі, щоб розділити молитву та духовну радість спільного служіння.

На завершення митрополит Пимен звернувся до присутніх зі словом повчання, привітав новопоставленого диякона Іону та побажав йому ревності, смирення і благословенної праці на ниві Христовій.

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.

Допомога на будівництво храму

5363 5420 9031 8362

(Карта Приватбанку)