У ПІТУШКОВІ ПОХОВОЛИ ЗАХИСНИКА ЮРІЯ МЕЛЬНИЧУКА

30 листопада у Покровській церкві села Пітушків Млинівського благочиння відспівали загиблого воїна Юрія Мельничука. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Чин похорону звершили священники УПЦ, очолив заупокійне богослужіння протоієрей Василь Іванейко, благочинний Млинівського благочиння.

Провести Героя прийшли друзі, однокласники, багато людей з наколишніх населених пунктів. Вчителі школи, у якій Юрій Мельничук навчався і де працюють його батьки пригадують:

“Юра був юнаком неймовірної щирості та доброти. Здібний учень, артистичний, жоден захід в школі не проходив без його участі. Завзятий турист і запеклий футболіст”.

Загинув Юрій Мельничук від осколкового поранення на Бахмутському напрямку Донецької області 20 листопада 2022 року. Герою було 31 рік.

Щирі співчуття родині…Вічна пам‘ять воїну…

Поділитися:
Facebook
Telegram
Twitter

Читайте також

Головне

Е-mail: pres.slyzba.rv@gmail.com
Адрес: вул.Казиміра Любомирського, 3.
Телефони: +380967671938
+380988545556

Всі права захищені. Використання та цитування матеріалів сайту rivne.church.ua дозволяється за умови відкритого посилання на цитовану статтю, яке має бути розташоване в першому абзаці публікованого матеріалу. Думка редакції може не збігатись з точкою зору авторів публікацій.